Új hozzászólás Aktív témák

  • baly2u2000

    tag

    válasz HuMarc #7552 üzenetére

    HuMarc - Oh, köszi ,ez egy jó tipp, majd megpróbálom kipuhatolni, hogy mit szólna egy használt de jó állapotú garis telóhoz. Úgy látom nem is lehetetlen kifogni egy ilyet a következő 4 hétben (ez a határidőm.)

    bogyo112 - Az eredeti keret 30.000 Ft volt, ezt kitoltam 35-ig, de ez már a "maxmax"
    Tudom, hogy ha csak még egy kicsit teszek hozzá akkor már jobbat is kaphatok, de itt húztam meg a határt.

    VD - Köszönöm, hogy kifejtetted, ez valóban nem fest túl rózsásan és így már én is tudok indokolni.

    A Nokia Ashakat nézegettem már, de sajnos nem leltem olyat ami Qwerty+Wifi+GPS.

    Itt egy lista, hogy mik léteznek amik tudnak Qwerty+Wifi+GPS-t, már csak azt volna jó tudni, hogy ebből itthon mit lehet jelenleg kapni 35ért. A már említett Xperia Mini Pro elég erős jelöltnek tűnik a használt telók között (még nem tudom ezt az ötletet mennyire favorizálja)

    Off: Milyen androidos bill progi jött be nálad? (letesztelnék párat az én telómon aztán ha bejön a hölgyeménynek akkor felejthetjük is a Qwerty - problémát)

    Mégegyszer köszi mindenkinek aki segíteni próbál(t) !

Új hozzászólás Aktív témák