Új hozzászólás Aktív témák

  • Dzsana

    senior tag

    válasz monti0222w #75277 üzenetére

    Dehogy csak az a baja a G620s-nek! Egyébként pont a neo-nak is volt korábban ilyen gondja, de ott orvosolták. Arra panaszkodnak a "boldog" tulajdonosok, hogy az amúgy is kevés RAM a valóságban még kevesebb, mert csak 900 MB van benne, vagy legalább is ennyit lát, és ebből is alap állapotban már 500 MB-ot felzabál. A 8 GB szabad helyből 4 GB-ot elfoglal az alap cucc, míg más telókon 2,5 GB-ból kijön. Már a mindennapi használat is kihívást jelent számára, nem hogy játékról beszéljünk. Laggolásra, rossz wifire, rossz GPS-re, és rossz gyári Huawei szofverekre panaszkodnak. És én nekik jobban hiszek, mint a marketingnek, ezekre a problémákra sokan panaszkodnak, így ezek után én biztos nem választanám a Huawei G620s-t. Nem mondom, hogy egyáltalán nem vennék Huawei telefont, de amit meg mernék venni, az meg drága. Pl. Mate 7, Honor 6. És nem úgy értem, hogy drága, nem felvágásból írom, de röhögve ki tudnék fizetni 200k-t is egy telefonra, meg sem érezném, de nekem egyszerűen nem ér annyit, mert nem egy hosszú távon használatos eszközt kapok ezért a pénzért. Pl. 200k-ért milyen atom asztali PC-t lehetne már összerakni? És azt min. 4-5 évig tudnám használni, utána is még egy kevés ráköltéssel tovább használható még nagyon sokáig. Vagy nem beszélve egy TV-ről, azt sem 2-3 évre vesz az ember. Szóval elvből nem vagyok hajlandó adni ennyit egy telefonért, mert egyszerűen nem ér annyit. Nem Samu fan vagyok, de továbbra is tartom, hogy e kettő telefon közül szemrebbenés nélkül a neo-t választanám, mint ahogy meg is tettem. :D Többet meg nem ér egy telefon. Sok minden mellett befektetésekkel is foglalkozom, és sajnos az egész életet befektetői szemmel vizsgálom, lehet, ez hiba, de ezen sajnos nem nagyon tudok változtatni. :-)

    http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

Új hozzászólás Aktív témák