Új hozzászólás Aktív témák

  • Dzsana

    senior tag

    válasz Pickit3 #75236 üzenetére

    Akkor nem ugyan azt olvastuk ki a hozzászólásokból! Nem a user méretezte alul, hanem a gyártó! :D
    Csak néhány példa a felhasználóktól:
    - RAM and clock speed will reveal itself at times (not in the games exactly that is, but on the daily use); Hangsúlyoznám, daily use, nem játék, meg egyéb csecsebecse!
    - The low Ram will show its effects at times (probably because of the fact that it actually has 900Mb and not 1Gb);
    - The only problem G620S has is that even factory default uses more than 500MB RAM. And original specs say it has 1GB but it has not more than 900MB. And even though it has 8GB only 4 are free to use being 4GB reserved for system when other android 4.4 devices reserve less than 2.5GB leaving more than 5.5GB free for us. Too much huawei NON UNINSTALLABLE shit software.
    - lags are starting to show up... some small problems with Wi-Fi, also problem with GPS... always lost connections... and some other small things...
    Tényleg jó telefon! :D Ezen tényleg nem veszünk össze, Te használd ezt, én meg a Neot, amire egyébként éppen hogy jól optimalizálták a droidot, nincs vele semmi ajjaj. Nem véletlen volt a legsikeresebb az elődje, és sokan még ma is használják, a közvetlen környezetemben leaglább 5-en, lassan 3 évesen, eszükbe sincs lecserélni. Na, én elengedtem a témát, szerettem volna rávilágítani, hogy ne légy ennyire elvakult, semmivel nem jobb a szeretett Hüvelyed, esetleg csak papíron.

    http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

Új hozzászólás Aktív témák