Új hozzászólás Aktív témák

  • Devas

    őstag

    válasz Dave™ #60559 üzenetére

    Árulnak hasonló árban lámpa nélküli droidot is. :)

    Ha az ember feltolja a kijelző fényerejét azzal is szépen lehet ám világítani, kb ugyanannyi idő bekapcsolni. Sötétben nincs segédfény? Felkapcsolom a villanyt! Matt sötétben úgysem ad elég fényt, hogy normálisan fotózhasson az ember.
    Mi van még? Értesítő LED nélküli telefon? Húha! Az én készülékem értesítési LED-je kb 5 másodpercenként felvillan 1 pillanatra. Tehát nekem 5 másodpercen keresztül pislogás nélkül meredten kell néznem azt a fránya LED-et, ha meg szeretném tudni történt-e valami, épp ezért sokkal egyszerűbb felemelni a telefont és megnézni.
    Na és a kispórólt iránytűvel mi a helyzet? Ki nem tud tájékozódni annyira, hogy az napszakból meg ne tudná állapítani merre van észak?
    Szerintem ezek nem alap dolgok a telefon esetén, hanem inkább felesleges extrák.

    Meg ugye van még a sokat vitatott téma a fizikai vs virtuális vezérlőgombok, meg hogy a 630-ban nincsen közelség érzékelő szenzor. :)

    Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

Új hozzászólás Aktív témák