Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz Krisz79 #60001 üzenetére

    Az a baj hogy ezek hw. mind egyformák, így kompromisszumot kell kötni hogy mi a legfontosabb ... ha kell a jó kamera akkor LG G3 vs S5, ha kell a smooth működés akkor ott a Nexus vagy a HTC M8 (prémium minőség), ha az akku a legfontosabb akkor az LG G2, ha kell a kisebb méret és erős hardver akkor pedig az Xperia Z1 Compact, szóval tökéletes telefon nincs, iphone 5S már nekem is kicsi lenne de hosszútávra mégis ez a legjobb, az összes közül inkább a HTC, de mivel nekem nagyon tetszik a MiUi rendszer, így biztosan egy Mi4 -t vennék :K

    Ismerős a helyzet mert ugyan ebben a cipőben járok én is, a Nexus 4 -t nem nagyon van mire lecserélni, kb. az össze telefon járt már nálam (csalódás volt) és nem érzem azt hogy a jelenlegi csúcsmodellek egyike is előrelépés lenne, így arra a döntésre jutottam hogy én még várok az S805 és Adreno 420 -ra :))

    Karácsonyig még nagyon sok telefon fog megjelenni, én még várnék a helyedben, és akkor már ugye remélhetőleg a Nexus 6 is benne lesz a pakliban :D

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák