Új hozzászólás Aktív témák

  • Devas

    őstag

    válasz norbert1998 #57328 üzenetére

    Az L90 szerintem egy nagyon jól belőtt készülék, pont akkora hardware van benne amennyi átlagos felhasználáshoz kell. Pont annyi PPI a kijelzője, amennyi kell. Amiket Te mondasz azok igazából számok, de gyakorlati felhasználásban alig érzékelhető eltérések. A frissítések igaz már más tészta. Én úgy vagyok vele, hogy a telefon működjön jól a gyári rendszerrel és akkor az ember nem vállal rizikót a rendszerfrissítéssel (esetünkben a hölgy nem tudom mennyire guru a témában és mennyire akar a dolgokban elmerülni). A Moto G-re nincs magyar nyelv, az automatikus szövegkiegészítést lényegében el is felejtheted, pedig az nagyon hasznos szerintem. A garanciális dolgok lehet nehézkesek mert nincs a Motorolának hazai képviselete...
    Szóval én ilyen egyszerű okok miatt preferálnám az L90-est. Nyílván egy telefongurunak a G lehet jobban fekszik. Mondom ezeket mint Motorola tulaj és guru sem vagyok...

    Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

Új hozzászólás Aktív témák