Új hozzászólás Aktív témák

  • bobby_30

    tag

    Sziasztok! Ismét a véleményetekre lennék kíváncsi. Az általam kinézett telefonok közül szerintetek melyik lenne számomra a legmegfelelőbb. Lumia 625, vagy 630. Igazából egy kutya, mellettük szól az áruk, illetve az hogy ezek is kiszolgálnák az én minimális igényeim. Lumia 820. A Telekomnál most meg tudnám venni 56-ért amit nem tudok hogy megéri-e. A több ram hosszútávon értékállóbbá teszi, valamint egy kicsit komolyabb telefonnak tűnik mint az előbb említettek. Illetve még gondolkodok a 925-ön is, ami már valóban komoly telónak mondható, viszont én nem biztos hogy tudnék élni a benne rejlő lehetőségekkel, főleg úgy hogy az ára 90-felett állna meg. Nekem igazán csak az akadásmentes futás fontos, amit szerintem vígan hoznak a 6-os szériák is. Viszont a 820-ba rakott több ram talán hosszútávon még kifizetődhet, illetve tetszik is nagyon. A 925 talán már túlzás volna, de mivel nem cserélgetem a készülékeimet havonta, indokolt esetben beruháznék rá. A kérdésem a következő lenne, szerintetek melyik a legjobb ár érték arányú készülék? Ezek közül van-e olyan amit kifejezetten nem ajánlotok? Ti melyiket választanátok a helyemben?

Új hozzászólás Aktív témák