Új hozzászólás Aktív témák

  • dewil666

    őstag

    Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy milyen telefont tudnátok ajánlani, 80000 Ft van a készülékre. Kettőt nézegettem, Huawei P6 és az LG G2 Mini. Az elvárásaim nem extrák (bár ahogy nézegettem a különleges kérések közé sorolható a normális akkumulátor idő). Kb. napi 1 órát szoktam internetezni telefonon, játszani nem nagyon szoktam, csak ritkán. Így ebből kifolyólag ha bír 2, de inkább 3 napot akkor az nem hátrány, ha meg többet akkor az már megváltás. Ami még szükséges, hogy GPS jól működjön (hamar találjon jelet és stabil legyen), autófókuszos legyen a kamera, esetleg vaku, kijelző 4.2"-5"-ig. Ips kijelzős. Olyan alapdolgokat nem is kellene sorolni mint Wifi, nfc, bluethooth 4.0, esetleg infra. Ami még jó ha 4G képes. Az operációs rendszerektől nem zárkózok el, bár androidot használok így ehhez vagyok szokva, de másra is nyitott vagyok. És végül új telefon érdekel. Előre is köszönöm a válaszokat. :)

    KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

Új hozzászólás Aktív témák