Új hozzászólás Aktív témák

  • Morris

    veterán

    válasz RaPiDsHaRe #47021 üzenetére

    Javaslom a WP-t próbáld ki valahol mielőtt megveszed. Sokaknak nem válik be! Utána ha sikerült szűkíteni a kört akkor vissza lehet térni rá.
    Androidból megint nem mindegy, hogy pl a kijelző milyen. Nekem tetszett az SP képernyője, de nem tudtam megszokni, mivel korábban Super amoled-es telóm volt. Szerintem ennél szebb kijelző nincs! :B
    A másik legtöbbet ajánlott készülék android fronton az LG F6. Szerintem ennek is a kijelző a gyenge pontja. (szerintem)
    És mondok még egy szempontot, amivel teljesen megkavarlak, zeneügyileg a samsung szól a legjobban.
    (S Avdance, SII PLus, S4 mini - mind mellé EHS64 tipusú fülhallgató van mellékelve, amik brutál hangzást adnak)
    Fájó pont volt, hogy a lumia széria és a sony sem adott számomra értékelhető headsetet a készülékeihez.

    Szóval sok szempont van. És ha csak egy apró dolog van ami nagyon szúrja a szemed, akkor sem érdemes kompromisszumot kötni.

    Jah kimaradt: Samunál az ACE 3 LTE is jó választás, de ha lehet, akkor függetlenül. Nem egy bika hardver van benne, így fölösleges még a szolgáltatós szemetekkel is terhelni!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák