Új hozzászólás Aktív témák

  • mtcob

    senior tag

    válasz istnag #43532 üzenetére

    Az normál használatnak minősül hogy minimum/közepes fényerőn KELL használnod, ügyelve arra hogy ne maradjon sok ideig azonos tartalom a kijelződön? Ugyanis szerintem nem....:N
    Nem véletlenül ~2 évet írtam (és a kérdező 3-4 évet tervez), annyi idő alatt hidd el befog égni a kijelző, akármennyire is vigyázol rá, ismerősnek van S4-e, és mint mezei user (nem olvas utána) már van egy komolyabb beégés, a kamera alkalmazásnak a videós ikonja (videózik elég sokat)....
    Szóval igenis létezik, és rengetegen használják max fényerőn, így kedvezve a beégésnek....:U
    Egyébként a beégés léte/nem léte sem befolyásolja a véleményemet, miszerint a G2 minden téren jobb készülék, és ideálisabb hosszú távra :)

    A nem jövő frissítésekre válaszolva szerintem az LG nem meri meglépni hogy nem frissít az L9 II-től fölfele...óriási bukás lenne :U sima G-nek is kijárna egy 4.4, G2-re egyébként LG-hez képest határozottan gyorsan jön a KitKat (ez talán egy pozitív változás előszele is lehet) :)
    Egyébként én személy szerint ha G2-t vennék azonnal cserélnem egy jó kis CM-re, szóval ilyen téren engem nem érintene a frissítési gond :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák