Új hozzászólás Aktív témák

  • mtcob

    senior tag

    válasz Sholom #38333 üzenetére

    Szia!
    Hát szerintem először is nézd meg valahol élőben (pl MediaMarkt) a Note 3at ugyanis ha nem túl nagy neked akkor azt érdemes venni (legerősebb hardverben, szoftveres támogatottsága a legjobbak között van, kijelző és a kamera is nagyon jó) :K Szoftveres hibák itt már nincsenek, TW is gördülékeny és gyors, nem akad :N
    Ha túl nagy akkor meg a HTC ami nagyon ajánlott :K minőségbeli problémák alatt nem teljesen értem mire gondolsz, összeszerelésre, anyaghasználatra az egyik legminőségibb telefon jelenleg :K Fém ház, kijelző egyik legjobb a piacon, szoftveresen szintén nagyon odafigyeltek rá, meg merem kockáztatni jobb mint a TW, ugyanis jobban bánik a RAM-mal és a procival :) fw frissítésben gyenge a HTC, de pont a ONE az ahol nagyon odafigyelnek, frissítés terén nagyjából a Note 3 szintje. Kamera gyenge benne.
    i5S a kis kijelző miatt nem játszik ahogy látom.
    Szóval szerintem méret alapján válassz a Note és a ONE között, személy szerint én a HTC-t venném a prémium anyaghasználat,a szebb külső, és a számomra szimpatikusabb Sense UI miatt :B

Új hozzászólás Aktív témák