Új hozzászólás Aktív témák

  • kovacs.mate

    csendes tag

    Sziasztok!
    Telefonvásárlás előtt állok és esetleges tanácsot szeretnék kérni. Még nem volt okostelefonom, ezért mindenképpen szét akartam nézni a piacon, hogy melyiket érdemes venni, mert mindenképpen megbízható telefont szeretnék vásárolni. "Normális" méretű tenyerem van, olyan 3,5 - 4,3" közötti kijelzőjű telefonra gondoltam. A 4,8-asok már nagyok számomra. Annyira nem vagyok oda a iphone őrületért, zavar, hogy sok embernél ez az mérce, meg a 250 ezret nem akarok kiadni egy olyan telefonért, ami nem ér annyit.
    Két telefonon gondolkodom: One S ill. a Sensation XE Beats Audio.
    Tudom, hogy a one s újabb, jobb, erősebb (mindenképpen az s4-es processzorral venném), viszont a Sensation XE-nél szebben kinézőt nem találtam, és a hozzá adott beats audios headset is pazar. Teljesítményben mennyire érzékelhető a különbség a kettő között és a frissítések ugyanúgy jönnek az XE-re is, mint a One S-re?
    Élettartamilag, élményben melyik éri meg egy egyszerű átlagfelhasználó számára?
    Ti melyik telefont ajánljátok, vennétek? Pro és kontra érveket is megköszönöm!
    Esetleg tudtok ezeken a telefonokon kívül ajánlani mást, akár más gyártótól hasonló teljesítményben, minőségben és méretben?
    Segítségeteket előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák