Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Ed3r_X_ #20383 üzenetére

    Na akkor tisztázzuk. MPx x egy pozitív egész szám. A GPU magok számát jelöli. Lást iPhone 5 SGX543MP3.
    Mert azt fizikailag láthatod fotón, hisz lecsiszolták. Nem az SGS2-ben még mindig Mali-400MP van.
    Még mindig felhasználói szemszögből közelíted meg a helyzetet. Aki egy gépen játszik, és dual bootban használ windows és linuxot, az soha nem vesz AMD videókártyát(ha gondolkozik is néha). Ráadásul állandóan azt hajtogatja milyen szar az AMD supportja, ami igaz is. Csak közben sokkal erősebb kártyákat gyárt, amik előnyeit könnyebben ki lehet használni. És alig használ valaki linuxot játékra...

    "Köszönhető többek között az iOS optimalizáltságának is, ami jobban bánik az erőforrásokkal."
    Nem, ez CSAK és kizárólag a licensznek köszönhető. Be ne meséld nekem hogy egy iPad2 és egy OMAP4460-os cucc között óriási eltérés van...

    "hogy minden egységes legyen" a lehető legrosszabb módon teszik ezt, ez a véleményem. A droid kiválóan példázza, hogy mit nem lehet megvalósítani a java-val, de már van egy kész népszerű, elrontott rendszer, ami tovább KELL vinniük.

    "De tudásban mire használod ki, ha többet tud?" Én semmire. Majd a programozó. Szebb lehet tőle a gáma. Azért vesznek egyesek tegrát mert ez számít.

    Igen tudom ez egy roppant keskeny rétege a telefonvásárlónak, átlagembernek rohadtul elég a 133MHz-es Mali-400 is, mert nem akar még NOVA3-mazni sem, egyébként a casual játékokat meg röhögve futtatja, mert azoknak nem a programkóddal brillírozás a lényegük.

    "Gyere át az OFF topikba"

    Ilyenkor abban bízok, hogy vannak még akik ezt olvassák, megértik, és tisztul a látásuk valamelyest.

    (#20386) eames: szerintem az S advance annyiért drága. Ace2 ugyanaz, csak kicsit mókolni kell a hasonló élményhez. De 10ezreket +256MB RAM meg +7GB tárhely és előtelepített JB nem biztos hogy megér...
    A bnnük lévő NovaThor chipset nem valami erőgép. Sőt... Persze valószínűleg neked bőven elég.
    Optimus L9-et én is javaslom, de ha tetszik az S advance, veheted, rosszul nem jársz vele, csak kissé drága. S3 mini meg nagyon... Meg a kijelzőkre figyelj oda, ilyen pentile matrix meg beégős amoled(használattól függően 1-2 év és feltűnő) "csúcstechnikák" fogadnak az S advance-ban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák