Új hozzászólás Aktív témák

  • Jamby18

    senior tag

    válasz Viktor0610 #184823 üzenetére

    Sziasztok!
    Le szeretném cserélni elég öreg Nexus 5x telómat, (gyorsan merül, percekig nem történik semmi, android 8) :D de sajna mindig rájövök, hogy totál homály az új telefon kiválasztása minél több tesztet megnézek.
    Leírtam egy lapra nagyjából mik jöhetnek szóba, de ahogy olvasgattam most a fórumot és látom, hogy egy 2021-es POCO F3-nak gyorsabb tesztek alapján a procija mint egy note 13 pro 5g-nek totál elkeseredtem :DDD Pedig már megvolt, hogy akkor egy új megjelenésű Redmi Note 13 Pro 5G legyen. [link]
    Tetszik a 13T DE! a 200Eft már nagyon lélektani határ.
    -Poco X6 PRO látom csak Emagos 159Eft még bele is fér. A fényes hátlap ami nem bejövős bár tokkal megoldható. Itthoni tesztek nincsenek még (Tech2....)
    -Samsung A54 so-so
    -Google Pixel 7 (220Eft Alza) tetszene ez a vonal is hisz szinte most is erős túlzással ilyet használok, de drága. A 8 pedig méreg drága nekem egy telefonra.
    -Nothing Phone 2 239Eft ára miatt felejtős (az 1 meg 2022 júliusi)
    Tehát nekem az jött ki, hogy Redmi Note 13 PRO 5G (tesztek alapján jó kamera, jó ár, talán, hogy csak 67W nem is gyilkolná annyira az akksit mint ha a PRO+ venném ami 120W illetve a lekerekített kijelző se tetszik.
    Nyilván megváltás lenne a mostani (Qualcomm MSM8992 Snapdragon 808 (20 nm) platformról bármilyen mai teló, jó lenne ha kibírna azért 4-5 évet. Most akkor inkább a Note 13 Pro-ról tegyek le és vegyek egy F5-öt?
    [link]
    Bár nekem durva, hogy egy F5 ami 2023 Májusi (gsmarena) gyorsabb teszteken mint egy 2023 szeptemberben megjelent Redmi 13 Pro. Bár itt se tiszta valami mert az Note 13 PRO 5G tesztje meg 2024 januári. Vagy ez a Poco,Redmi kavar csak be a Redmi mindig gyengébb mint a fő Xiaomi? Tudom a Redmi egy almárka.
    Előre is köszi az ötletelést ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák