Új hozzászólás Aktív témák

  • zolnagy

    őstag

    Na, 1 hetes keresgélés alatt körvonalazódnak a lehetőségek. Szeretném, ha segítenétek dönteni. Szóval a feleségemnek vennék a 6 éves redmi 4X helyett egy újat, mert az már több tekintetben nem üti meg a mércét.
    Árkategória. 150eFt
    - Használt vagy új? új
    - Hol vennéd meg? Vodafone előfizetéses részletre, vagy nagyobb boltban
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, több évre
    - Mire használnád? sok telefonálás, chat, böngészés, néha egy-egy fénykép. Semmi játék, video.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, nem, de ios nincs ennyiért, csak használtan
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? mediában megtapogatva a Galaxy S22 lenne az ideális méret, de az is túl van a kereten, meg úgy olvasom, hogy akkuidőben elég gyenge és az S23 az ajánlott, de az meg pláne túl drága

    Tehát ezek maradtak:
    Galaxy A54: 158,2 x 76,7 mm, ez is már nagy és a teszt szerint hátrány a virtuális közelségérzékelő
    Galaxy A33: 159,7 x 74 mm, kicsit már közelebb az ideálishoz a mérete. Igaz tavalyi modell és nem túl erős a hw, de a fenti célra sztem elég lenne (A34 már túl nagy)
    Pixel 6a: méretben és kamerában ez lenne a best buy, de Voda hálózatán még mindig vannak gondok, ezért kiesik
    Motorola Edge 30 neo: 152,9 x 71,2 mm. A szóba jöhető telefonok közül ez tűnik a legjobbnak méretben, igaz a kamerás része nem olyan jó, mint a samsungoknak, illetve ez is tavalyi modell

    Jelenleg az A33 és a motorola felé hajlok ezek közül, de meggyyőzhető vagyok.
    Az A33-ban jó, hogy szolgáltatónál meg tudom kamatmentes részletre is venni, a motorolában meg az ideálisabb mérete tetszik.

    Láttam még hirdetni S22-t bontatlanul 2 év garival 185-ért, ami teljesen jónak tűnik, de ha az akksiidő tényleg olyan gyenge, akkor elengedem.

Új hozzászólás Aktív témák