Új hozzászólás Aktív témák

  • A_ScHuLcZ

    addikt

    Sziasztok,

    Szülőknek szeretnék mobiltelefont ajánlani, mert a jelenlegiek már nagyon megérettek a cserére, rettentően belassultak. (Redmi 4X) Jelenleg egyforma telefonjuk van, a továbbiakban is így szeretnék, tehát a kiszemelt telefonból kettőt fognak vásárolni. (lehetőleg még az ünnepi felárazás előtt)

    - Árkategória
    Amennyiért érdemes, ha legalább 3-4 évig használni szeretnék. Ebben viszont nincs tapasztalatom, mert én már régóta céges telefont használok, 10+ éve vettem az utolsó saját készüléket. Kérdeztem, hogy a 100k körüli ár mennyire riasztja el őket, meglepődtek, de ha nem érdemes alá menni, akkor kifizetik, hallgatnak rám.
    - Használt vagy új?
    Új
    - Hol vennéd meg?
    Telekom, vagy kártyafüggetlen.(ahogy olcsóbb)
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel,
    Hosszú távra, min 3-4 év
    - Mire használnád?
    Általános mindennapi dolgok, telefonálás mellett e-mail, böngészés, chat, videóhívás, fotók és videók készítése (ez fontos, értelmes kamera kell) esetleg néha navigáció autóba (Waze) és túrázás
    Játék, filmnézés, stb. egyáltalán nem lesz
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
    Első körben Android-ra gondoltam, azt már úgy ahogy ismerik. De ha jobban járnak egy Apple készülékkel, akkor megfontolandó. (abban nehezebben tudok távsegíteni nekik, mert én is kevésbé ismerem)
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
    A mostaninál (5 hüvelyk) mindenképpen nagyobbat szeretnének, de nem túl nagyot. Talán kb 6-6,5 hüvelyk körüli képátlóval lenne ideális.

    Én a Samsung telefonok felé hajlok, de valószínűleg elfogult vagyok, mert már a sokadik készüléket használom tőlük.

    Kérlek javasoljatok, hogy én is javasolni tudjak nekik. :)
    Esetleg ha valamit mindenképpen el kell dönteni hozzá, akkor tudnom kell, hogy mit, és azt eldöntöm velük közösen.

    Köszönöm! :R

    [ Szerkesztve ]

    "I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

Új hozzászólás Aktív témák