Új hozzászólás Aktív témák

  • Muerte68

    addikt

    válasz Csápájev #173662 üzenetére

    nem szélsőségesebb mint hogy az S22 sz@r-mert rossz az aksi meg a térerő mert egy topicban valaki ezt mondta
    nincs sötét mód ,megy a gps,bt óra -hangszórón zene ,facebook,fórum ,messenger,csak az 5G-van kilőve mert fölösleges
    ha megnézted volna jobban a fórumot elég sokan használják elégedetten csak általában a nyavalygók vannak előtérben és ők tolják folyamatosan,ha megnézed mindig ugyanazok
    Ez egy kicsi telefon ami manapság ritka,kisebb az aksi,szokott melegedni,néha vannak hülyeségei,de ekkora méretben mutass jobbat
    Ahogy írtam tepsibe könnyű nagy aksit rakni meg nem is melegszik mivel nagyobb jobban eloszlik
    Nem tökéletes de nagyobb méretben mint általában a többi teló ott a + abban nagyobb az aksi és nem melegszik.
    Érdekes nem?
    Sok ismerősöm használ xiaomit és általában földhöz szeretnék vágni mert egy szoftveres bugkupac
    Szifon stabil mocsok drága,zárt a rendszere nem mindent csinálhatsz csak ami a szifon akar.
    A minik melegszenek az aksi sokszor döglődik mert az is kicsi,szarakszik a töltés,tűzforróra melegszik,nem tölt,lemerül, nem egy mini vagy SE csinálja.
    A huawei jó,nekem is p20pro-volt ezelőtt,nagyon jó telók de mióta nincs gugli érdektelen és egyre drágább.
    Szóval szerintem ne alkoss véleményt egy telefonról amit nem ismersz,nem használsz,csak mert valaki azt mondta ;)

    Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

Új hozzászólás Aktív témák