Új hozzászólás Aktív témák

  • RWD

    tag

    Sziasztok! 2018 januárjában vettem egy első szériás Iphone SE-t. Tökéletesen elégedett vagyok vele, két dolgot leszámítva:
    -akku teljesítmény
    -szoftveres elavultság. Sajnos muszáj volt elengednem az eredetileg telepített iOS (12?) kezét idén, viszont a friss oprendszerek érezhetően nem erre a gépre lettek kalibrálva. Szokásos avultatás na, tudjuk.
    Év elején tölti be az ötödik évét nálam, elégedett voltam vele. Hasonló időtávra keresnék utódot. Alapvetően szeretem az almás cuccokat, de volt droidom is, nem zárkózom el semmitől sem.
    Nézegettem SE2022/SE2020, illetve 12 Mini és 13 Mini teszteket, de vagy az ár bukott meg, vagy az akku kapacitás.

    - Árkategória. Nagyon max 150 ezer bruttó.
    - Használt vagy új? Bármi játszik.
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg használtan az aprón.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel? Lehetőleg min ~5 évre.
    - Mire használnád? Telefonálás, közösségi média, alkalmi böngészés, navigáció.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Nyitott vagyok a nyitottra és a zártra is :)
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
    Jó lenne az első szériás SE méreténél maradni(4"), de egye fene, legyen 4,7" körül. Ha nagyon muszáj elmegyek ~5,4"-ig is. Túl nagy deszkát nem szeretnék.
    Mire szeretnéd használni, mi a fontos?
    - csak telefonálás és sms
    - normál felhasználás, fényképezgetés, internet



    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák