Új hozzászólás Aktív témák

  • Zotya84

    őstag

    Üdv!
    Hát, sokat, sok helyen olvasva sem sikerült kiigazodnom a jelenlegi kínálaton, így a segítségetek kérem. Keresem 7.1-es Nokiám utódját, ami
    - lehetőleg friss Androidos,
    - Android ONE rendszerrel van,
    - multimédiában nem kell hogy sokkal erősebb legyen, mert nem az a lényeg,
    - viszont a sebessége se legyen rosszabb,
    - kijelzőben ne legyen rosszabb,
    - ne legyen phablet, azaz nem szeretném, ha sokkal nagyobb lenne, ez is kilóg a mezzsebből, ha nem fektetem (ezektől a minimum 6,5" tepsiktől a falnak tudnék rohanni, még ez a 149mm magasság is sok, de együtt tudtam vele élni),
    - nagyobb akkut nem bánnék (szóval vastagabb lehet), gyorstöltés C-n alap, drótnélküli töltést nem láttam.
    - használható navigáció, NFC, valódi DUAL SIM+SD,
    - nem érdekel a sok ram+tárhely, mert utóbbinak a fele ezen is szabad,
    - itthon forgalmazott készülék.

    - Árkategória.
    Nem nagyon mennék 100 fölé, ha nem muszáj.
    - Használt vagy új?
    Új.
    - Hol vennéd meg?
    Minthogy sajnálok egyszerre ennyit kifizetni rá, maradnék a Telekomnál, részletre.
    - Mire használnád?
    Az a fentebbiből ki kellett derüljön, semmi extra, általános.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
    A legjobb Android ONE-nal lenne, vagy valami nagyon alap, kiherélt rendszerrel, alap felülettel.
    -Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
    3-5 év között lenne jó, ha bírna, a mostani közel 4 éves, és még használható, de van baja.
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
    Nem nagyon akarnék tepsit, de ahogy elnéztem 160mm alatt nem nagyon van semmi használható, szóval <=~165mm.

    Nézegettem Motorola, Poco, Nokia, meg mittudoénmégmit, de egyszerűen nem találok olyat, amiről mindent meg sikerülne tudni, mert leírást, hogy össze tudjam hasonlítani, érdemben nem találok sehol. A jelenlegi Telekom kínálatból a Realme 8 5G, 9i, meg a Redmi Note 10 Pro, 11 tűnt alkalmasnak. De nem sikerül egyik mellett sem letenni a voksomat.

    Samsung, Huawei kizárt.

    Ha lenne pár javaslat, esetleg tapasztalat alapján, igen sokat tudnátok vele segíteni.

    Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

Új hozzászólás Aktív témák