Új hozzászólás Aktív témák

  • konikan

    aktív tag

    Üdv!

    Segítséget kérnék, nem tudom, hogy ár-érték tekintetében mi lenne a tuti befutó, a napokban közel 4 év után betört az S8-am, és nem éri meg sehogyan sem megcsináltatni, így vennék egy újat, garanciával, biztosítással. Németországban élek így gondolom, hogy az árak nem lesznek annyira pontosak.

    Árkategória
    €300-€600 , 110-200k HUF között
    Használt vagy új?
    Új


    Hol vennéd meg?
    Függetlenül újonnan gyártói garanciával, német Mediamarkt vagy Saturn lesz az áldozat.

    Hosszú vagy rövid távra tervezel.
    3-4 évre tervezek vele.

    Mire használnád?
    Közösségi média, videóchat, böngészés, zenehallgatás, yt, google maps és sygic navigálás, andoid autó, pár fotó, de semmi komoly pl. éppen mit vettem vagy eszem, amit elküldök, videót elvétve veszek fel.

    Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
    Maradnék az Androidnál.
    Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
    Nem szeretem a tepsi nagy kijelzőket, és azt sem, ha a telefon nagyon vékony. Úgy is tok lesz rajta, ami csak vastagabbá teszi, plusz szeretem érezni, hogy a zsebben van, az S8 előtt egy K Zoom volt, az sem volt egy 4mm-es telefon. 6 col körüli jó.

    Mire szeretnéd használni, mi a fontos?
    - normál felhasználás, fényképezgetés, internet
    - fontos a multimédia (fotózás, videózás, zenehallgatás, filmnézés)

    - valamelyik márka fanja vagyok, olyat szeretnék
    Ehhez kicsit ömlengenék. Nem tudom, nem ismerem a mostani piaci erőviszonyokat. Első okostelefonom egy ZTE Blade volt, amikor tudtommal az volt, hogy az ember vagy vette a drágább Samsungokat vagy HTC-ket vagy a sok kívánnivalót hagyó kínai márkák voltak olcsóbb alternatívaként. Anno vettem egy Galaxy Tab 2-t prémium garanciával, és amikor 3 db pixelhibáért kiszállt a szervíz és helyben kijelzőt cseréltek ingyen az annyira tetszett, hogy azóta csak a Samsungok felé hajlok. Azóta 6-8 év telt el nem tudom mi a helyzet a mobilpiacon.

    A fő kérdésem:

    Jelenleg 2 kiszemeltem van:
    Galaxy A52s 5G 128 GB - €333
    Galaxy S20 FE 128 GB - €435

    Mind a kettő az ajánlott készülékek listáján van, így gondolom egyikkel sem lőnék nagyon mellé. A kérdés, hogy egy S8-hoz viszonyítva melyik áll közelebb hozzá, illetve az S20 felára megéri a plusz pénzt?

    Elnézést az ömlengésért, köszönöm szépen a választ. :R

    "-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

Új hozzászólás Aktív témák