Új hozzászólás Aktív témák

  • kimista

    aktív tag

    Hali!

    Telefonvásárlás előtt állok, de jelenleg nem tudok dönteni, pedig ez nem szokott probléma lenni, volt már elég sok telefonom, de szerintem manapság már egy középkategória is bőven kiszolgálja az emberek 90%-át.

    Sony XPeria Z2 volt 2 éve, akkor cseréltem egy Samsung Galaxy Note 8-ra. Nemrég összetörtem a Note-t, úgyhogy most visszatértem a Z2-re, amíg nem veszem meg az új telefont. De meg is javíttathatnám a Note8-t. Mit ajánlotok?

    Árkategória nem feltétlen probléma, lehet belőle akár új Note 10 Plus is.
    Mindenképpen újat vennék, vagy a betört kijelzős Note8-at javítanám.
    Ha új, akkor T-Mobile, 2 év hűségre. Esetleg egy Note 9, valami sufni szürke GSM boltból (h egyáltalán javasolt)
    Legalább 2 évre mindenképpen tervezek, de az sem baj, ha több.
    Játékra nem használom. Viszont impresszív médiafogyasztó vagyok, megy a film, zene, hírek, torrent, minden féle média a telefonon. Emiatt fontos, hogy nagy kijelző legyen, legalább egy 6os, vagy afölött. Az se baj, ha bele tudok tenni egy 128g-s karit, vagy legalább legyen benne gáyrilag bőven hely, ha nem bővíthető.
    Iphone-ra is vevő lennék, de eddig Android volt csak, és nem feltétlen adnék ki kétszerannyi pénzt egy olyanért, amit már a 4 éves Androidom is tudott.

    Erősen gondolkozok a Note8 javításán, ami durván 80.000 lenne, mert igazából a Note8 tökéletesen kiszolgálja az igényeimet.
    Javításon felül a Note9, Note10 Note10Plus, esetleg egy S széria. vagy Huawei P30 Pro játszik. Vagy bármi más :)

    [ Szerkesztve ]

    Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

Új hozzászólás Aktív témák