Új hozzászólás Aktív témák

  • GoTReX

    őstag

    - Árkategória: Törlesztőre venném , nincs kitűzött határ.
    - Használt vagy új? : Új
    - Hol vennéd meg? Vodafone előfizetés, Flottatelefon lenne. Részletfizetésre.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? : 2+évre tervezem,nem tartottam központi kérdésnek a telefont,de szeretném hogy némileg időtálló legyen.
    - Mire használnád? Internetezés, néha játék de ez nem jellemző. Zömében mindennapokat segítő applikációkat használok.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez?: Eddig csak Androidot használtam.Nem ragaszkodom hozzá, Apple IOS-el sincs bajom, ellenben túlárazottnak tartom a készülékeiket.
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Előző telefonom Sony Z3 5.2 inches volt ,nekem ez bőven megfelelő.

    A terméklista ajánlata alapján a Sony Xperia1 , Huawei Mate20 , Iphone XR (Ezutóbbi már tulárazottnak tartom.) időtálló választásnak tűnik. Szeretem a japán termékeket de Sonyról csak egy szűk tesztet találtam.A kamerát nagyon dícsérték. HuaweiP20-t viszont minden tekintetben jó telefonként jelölték meg a hardver tesztelők.

    Előre is köszönöm a tanácsokat. :R

    XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

Új hozzászólás Aktív témák