Új hozzászólás Aktív témák

  • Chemistry

    csendes tag

    Sziasztok!

    Telefont vennék 150 ezer Ft körül.
    3-4 évig szeretném használni.
    Fontos a kamera, munkámból adódóan rengeteget fényképezek telefonnal is, közösségi médiára gyártok tartalmakat nap mint nap.
    Tehát a kamera az elsődleges szempont, emellett e-maileket írok, dokumentumokat olvasok, videókat nézek, messengerezem, és néha játszom, de ez nem prioritás.

    A felmerülő telefonok: Iphone 8, Iphone 7 plus, Mi 8, Mi 9, Pixel 2, Pixel 2 XL, Poco F1, meg igazából bármit meghallgatok, de ahogy olvasgattam vissza a fórumon, ezek merültek fel főleg.
    Eddig P10 lite-om volt, sajnos ennek kevés a kamerabeli teljesítménye, viszont nem vesztett sokat az értékéből, elég jó áron el tudtam adni.
    Ha most vennék egy Pixel 2-t, azt 2 év múlva már nem is igazán tudnám eladni szerintem, mivel 2017-es modell. Javítsatok ki, ha tévedek :U (ja, és most nem is igazán kapható magyarországon, amit nem értek, a fórum alapján elég nagy rá az igény. Esetleg ötlet, hogy honnan tudnék beszerezni egyet (akár használtan is), de garisan?
    1-2 hónapot tudok várni, ha addig várható valami változás a piacon (Pixel 3 Lite :)) )

    Köszi,

    Chem

Új hozzászólás Aktív témák