Új hozzászólás Aktív témák

  • Z.m.Z

    aktív tag

    Sziasztok!

    Segítsetek légyszi, nagyon nagy problémám van! Korábban azt gondoltam, hogy nem nagy, mert volt tuti receptem, de mára úgy tűnik mégis az lett.

    Szóval a bajom a dual simmel van. Eddig sikerült a két féltégla helyett egyet hordanom, először egy Honor 7 majd később egy P9 személyében. Mindkettő DSA azaz Dual Sim Active készülék volt, mint korábban minden Huawei telefon. Akkoriban a Windowsos Nokiák és az Asus csinált még ilyen készüléket.

    Mivel kiöregedett a P9-em, úgy döntöttem, lecserélem. Gyanútlanul megvásároltam egy P20-as készüléket és szomorúan tapasztaltam, hogy számomra használhatatlan, és pénzkidobás volt, mivel a kedves Huawei az árakat fel tudta baszni az egekbe, de egy ilyen egyszerű opciót simán kihagyott.

    Most kénytelen vagyok visszaköltözni a három éves viharvert P9-be, de mindenképpen szeretnék új telefont. Sajnos sehol nem találok róla infót mely gyártók alkalmazzák manapság a DSA technológiát, így fingom sincs, hogy merre induljak.

    Tudnátok nekem ajánlani ilyen készüléket? Az sem baj ha kínai vagy no name, ha megfelelő hardverrel van szerelve.

    Előre is köszönöm! :R

Új hozzászólás Aktív témák