Új hozzászólás Aktív témák

  • Borote

    addikt

    Sziasztok!

    Kis segítséget szeretnék kérni, mert nem nagyon követtem a mobilpiacot mostanában, ehhez képest viszont rengeteg új telefon és gyártó van (és ahogy néztem, az árak is kicsit elharapództak).

    - Árkategória: 150 ezer forint környékén. Ha valami nagyon tetszik, 200-ig még elmegyek.
    - Használt vagy új? - Új
    - Hol vennéd meg? - Kártyafüggetlen, bolti.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel? - 3-4 év között (most 3,5 éves a G2, és lassú :( még csak nincs is teleszemetelve, időnként új ROM-ot teszek rá, így valamivel jobb a helyzet)
    - Mire használnád? - vegyes felhasználás (időnként játék, internet, telefonálás, térkép, wifi hotspot) - amit szeretnék: OLED, vezeték nélküli töltés, minimális káva (notch nem zavar, de az alternatívák is tetszenek), továbbá top hardver (Snapi 800 is köhög már ma, 2 GB RAM-mal :( ). Febontásból beérem fHD környékével is. Majdnem elfelejtettem, nagy akku. Angol nyelv. Inkább ne legyen Samu Edge jellegű ívelt kijelző.
    - OS - Android
    - Mekkora? - 5-6,5" között ami van, nem kifejezett szempont.

    Néztem a Xiaomi Mi 8-t, nincs vezeték nélküli töltés, egyébként tetszene. Mi MIX 3 - ára kicsit erős, de másban kb meg is felel.
    Mi jut még nektek eszetekbe?

    Szép estét,
    Andrew

Új hozzászólás Aktív témák