Új hozzászólás Aktív témák

  • leslie_smith

    aktív tag

    Üdv mindenki!
    Op3n dott telefonom egyre többször hal meg és a sokadik rom és wipe data is csak ideig óráig jó (2,5 év így is jó egy ilyen olcsó telefontól)
    Így nézelődtem a piacon, de mivel már nem foglalkozom annyit a témával, mint régen a naprakészebb kollégákat hívnám segítségül :))
    Jó lenne valami ismeretlen egy telefonos cég terméke megint mert tetszett, de vannak hátrányai
    Nem lenne rossz 4,5" , de mivel ezek mind gagyik így ne legyen nagyobb 5"-nál és jó lenne ha lenne akkora közösség mögötte, hogy lehessen rootolni és ha nem jön több frissítés rá akadjon valami rom
    Emiatt nem akarok újra ismeretlen kínait maximum befutott kínait
    Nézegettem pl a HomTomokat amik akár vízállóak meg nagy akkusak is lehetnek, de félek hogy nincs elég nagy közösség mögöttük
    Mostanában a telefon már inkább csak eszköz nekem így pl nem igazán játszom ha mégis gyenge kis játékokkal amik csak az unalmat űzik :D
    Telefonálni és internetezni (rákeresni dolgokra és üzenetek küldése semmi extra ez sem) kell leginkább
    30 és 45 ezer közt nézelődöm leginkább mert 30 körül indulnak a használható kínaiak 45-ért meg már láttam xiaomi-t és nokia 3-at is (ez utóbbi tetszik és a nokia híres volt régen a jó kamerákról és mivel márkásnak számít igaz már nem a régi de lehet hosszú távra jó lenne a xiaomi meg elég racionális döntés és a miui is tetszik, valamint főzött romok is szoktak lenni ha jól emlékszem)
    Fontos lenne még a Dual Sim, de ez elég alap lett a legtöbb telefonban manapság
    Kihagytam valamit? :))
    Summázva tud valaki 30 és 45 közt olyan telefont ami főként telefon jó akksival, dual simmel , használható háttérrel (gyári és utáni) és olyan kamerával ami ugyan nem fényképezőgép de meg lehet vele örökíteni a dolgokat?

    A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

Új hozzászólás Aktív témák