Új hozzászólás Aktív témák

  • Benőke

    őstag

    Sziasztok.
    Döglődik a Samu S4 -em helyette kéne valami.
    Illetve az asszonynak is lassan cserés az LG g2 -je szóval hasonló a szitu. :)

    - Árkategória.
    Nem szeretnék drága telefont de olyan 80-100k környéke, kis plusz bele fér ha megéri.
    - Használt vagy új?
    Újban gondolkodom elsősorban.
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál? Esetleg használtan az aprón? Ugye nagyon nem mindegy, mert az árak teljesen különbözőek.
    Független mindenképpen.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
    Inkább hosszabb távra gondolkodom 2év+, Azt hiszem az akku és a méret lesz a sarkalatos pont
    - Mire használnád? (ez egy másik sarkalatos pontja a választásnak, hogy körülbelül miről van szó, azt alul lejjebb olvashatod)
    Hétköznapi dolgok, játék nem igazán. Telefon, e-mail, üzenet küldők, naptár, néha fénykép (Asszony sokat kattogtat), böngészés, youtube, zene, rádió, fb ilyesmi.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
    Android
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
    Kemény kérdés. 5" környéke még elfogadható méret, de azt hiszem 5,5" már nagyon a plafon. Asszonynak kisebb lenne a jobb, meg a hosszú üzemidő, szóval neki 5,5" már sok neki, max 5,2" (Így is nagynak tartja az Lg g2 -t). Kisebb lenne a jobb de ugye 5" ma már alap sajna, alatta nincs választék.

    Szétnéztem a piacon de tanácstalan vagyok!
    Cserélhető aksi párti vagyok pl Moto G5 néztem de a 2GB és 16GB kevésnek tűnik, ez jelenleg is megvan és hát na... 3/32 meg alig beszerezhető., láttam pár telefont aminél meginogtam a cserélhető aksi miatt pl Huawei P10 Lite.
    Bár ha már nem cserélhető jó lenne valamivel nagyobb aksi. Lenovo P2 -t néztem még bár már jó nagy, bár nekem még épp elfogadható.
    Nézegettem még az LG G5 ill G5 SE -t is.

    Kicsit elvesztem a Kínából jövő telefonok dömpingjében. Huawei, Honor, Lenovo, Xiaomi,

    Samsungot viszont nem szeretnék...

    Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák