Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.C

    őstag

    Üdv!
    Hát nagy bajban vagyok.... Igazából a muszáj szülte ezt a bejegyzést is, ugyanis véleményem szerint elég rossz most a mobilpiac. Már ami a felső kategóriát illeti. Azért írok ide, mert hátha ti tudtok valami jó megoldást/készüléket. Amit szeretnék benne:

    1. OIS legyen, nem feltétlen duál kamera, de OIS akkor is legyen és szép képeket csináljon.
    2. 6 GB ram alá nem mennék, de úgy néz ki, sajnos kell
    3. FullHD felbontás elég, preferálnám az amoled-et, de ha IPS attól se vágom hanyatt magam
    4. 5.5" már sok, mindenképp alatta szeretnék maradni.
    5. nem árt ha jó a DAC, bár nincs "hetvenezres" fejhallgatóm, hogy annyira püpec legyen
    6. B20 kell, nekem fontos.
    7. jó lenne snapdragon proci, a kirin-től félek picit de nem kizáró ok. Ami nem kell, az MediaTek és x86
    8. jó lenne előlapi ujjlenyomat olvasó, bár ezt is le tudom adni, ha arról lenne szó, lényeg, hogy legyen.
    8. nem jöhet szóba iPhone (mert az iOS nem nekem való, ezt tudom) Samsung és olyan noname, ami kiadja az OS-t egyszer és kész, annyi neki.
    9. ár nem számít. max 200.000 lenne rá a keret, de ha 240-ért van olyan, amibe ez mind benne van, akkor annyiért is elviszem

    És ennyi, nincs ilyen telefon. Legalábbis amiről én tudok. Nem most akartam venni telefont, de bedöglött a mostani és egy Nokia 3310-essel űzöm az ipart. Legjobb lenne október-november-december körül venni telefont, ezt tudom én is, de most muszáj.

    Amit nézegettem, de valamiben úgyis elmarad:
    -OnePlus 5
    -Pixel
    -Honor 9

    Ti tudtok jobbat? Xiaomi, Oppo stb szóba jöhet (ha van B20) és akár használt vagy külföldi rendelés is játszik

    Köszönöm a segítséget, hátha ti többet tudtok! :R

    sudo rm -rf /*

Új hozzászólás Aktív témák