Új hozzászólás Aktív témák

  • Kornel

    veterán

    válasz Chris0321 #115433 üzenetére

    Nagyon elkanyarodtunk a topic témájától, de pár gondolatot még hozzáfűznék.
    Nekem is volt ladám, igaz csak egy évig tartottam meg, de előtte a családban szolgált 12 évet. Na ennél olcsóbban nem fogsz autót fenntartani, azt garantálom. Egy suzukit is drágább fenntartani, a ladát gombokért szervizeltettem.
    Nincs azzal se gond, ha valaki BMW-t akar, akkor meg kell venni, csak számolni kell a fenntartási költségekkel, érdemes megnézni a TC ide vonatkozó videóját, ha nem találod, szívesen belinkelem majd. Egy szó mint száz, legyen zsebben 1M, amit ha éppen rá kell költeni, akkor nem hiányzik máshonnan, és nem is sajnálod rá.
    Az meg, hogy valaki ezzel villant, működik az autó 3-4 éves koráig, onnantól szépen halad a lenézett kategóriába, lásd pl. a külföldről behozott tizenéves romok presztízsét.

    Még egy gondolat.
    Magyarországon mindenki úgy gondolja, hogy a használt autó a tuti vétel, mert majd helyette más fogja elbukni az értékvesztést. Vajon nyugaton miért nem így gondolkoznak? Vajon telefonból miért nem használatat keresnek 10-ből 9-en, autóból pedig miért pont fordítva?

Új hozzászólás Aktív témák