Új hozzászólás Aktív témák

  • Ájvé

    veterán

    válasz hattrickuser #109265 üzenetére

    Doze módra gondolsz szerintem, be lehet állítani, hogy ne altassa el az appot. Én ezért használod aquamailt, ennek van push e-mail funkciója és értesítés van minden esetben.
    "Tényleg nem szeretnék vele foglalkozni"
    Hét neked nem nagyon való okostelefon, vagy nem Android, mert ez pont egy ilyen "nyúkálós" rendszer, néha mélyebben is bele kell áskálódni, cserébe nem nagyon van lehetetlen.
    "Nem Note 3, hanem Note 3 SE, ez nagyobb a B20 antenna miatt, azt mondják.."
    Tudom, de ha nézted a linket azon van egy kérdés, hogy SE-hez jó-e. Azt válaszolják rámegy, szilikon nyúlik szóval kis idővel rá fog illeszkedni. Merev tokokkal nyilván nem kell ezt megcsinálni. Amúgy meg ebayen vagy aliexpressen annyi tokot találsz amennyit akarsz, persze ez macerásabb, kell hozzá paypal stb, de megéri mert töredék áron megkapod kintről (pl a linkelt itthon 2000 Ft-os szilikon tokot mondjuk 500 Ft-ért és találni fogsz speciálisan SE-re készült tokot is) vagy esetleg még vatera, de ugyan ez igaz erre is vagyis kintről olcsóbb (vaterások is kintről rendelik és úgy árulják).

Új hozzászólás Aktív témák