Új hozzászólás Aktív témák

  • Ruszli66

    csendes tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni mobilteló vásárlással kapcsolatban. :)
    Kérlek írjatok nekem pár telefont, amelyek közül választhatnék, nem igazán vagyok hozzáértő a témában. :)
    Az összefoglaló alapján válaszolok.

    Árkategória:
    70.000 Ft környékén, később részletezem, de részletre venném majd a telefont, így magasabb ár is belefér, ha a minőség/ár arány úgy kívánja.

    Használt vagy új:
    Mindenképpen ÚJ!

    Hol venném meg:
    Kaposvári vagyok, Euronics, esetleg Tesco, részletfizetéssel tudnám jelenleg megoldani a dolgot + egy nagyon fontos tényező, hogy DUAL SIM-es telefon kellene!!! Hosszabb távra mennék ki külföldre, fontos lenne, hogy kinti kártyát is tudjon használni, de mindemellett egy jó kis telót szeretnék, amin lehet filmezni stb.

    Hosszú vagy rövid távra tervezel:
    Körül-belül 1-1,5 évre tervezem a telefont, ez azt hiszem hosszabb távnak felel meg.

    Mire használnám:
    Filmnézés, chatelés, skype/messenger videóhívás, játékok, fényképezés. Lényegében mindenre. Leginkább hétvégente lenne nyüstölve a telefon, így nem 0-24 felhasználásra kell gondolni, de örülnék, ha nem fagyna be a telefon böngészés alatt. :D

    Ragaszkodom-e OPrendszerhez:
    Nem, nem ragaszkodom, de Windows alapú telefont nem igazán szeretnék.

    Milyen kialakítású telefont keresek:
    Ez számít a legkevésbé! :) A lényeg, hogy a feljebb említett használatra megfelelő legyen. :)

    Előre is köszönöm szépen a segítséget!

    Üdvözlettel,
    Peti

Új hozzászólás Aktív témák