Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Makifeju

    tag

    válasz Vegitaa #40319 üzenetére

    Szia!
    A Spyhunterről annó hallottam hideget-meleget egyaránt. Hogy biztos legyen a dolog,gondoltam teszek egy próbát,az a tuti. Malwarebytes van fent,mellé tettem fel kb 6 hónapja,crackelt teljes változat,nem kell folyamatosan a regek miatt szívni. Nos tökéletesen üzemel. Amit a malware nem,azt ez megtalálja. Viszont mindíg legyen egy telepítőlemez a közeledben,ugyanis ha lefuttatod illetve törlöd is vele a talált cuccot,kitöröl minden fertőzést,illetve fertőzött fájl ami csak van a gépen,független attól mi a funkciója. Így indulásnál lehetnek pucolás után problémák....ilyenkor telepítő betesz,rendszer javítása,aztán m,inden faxa. Munkámból adódóan rengeteg progit használok-tesztelek folyamatosan,így kellenek ezek a vírusgyilkosok. És én személy szerint nagyon meg vagyok vele elégedve,és pont az alapossága miatt. Ha kell is utána javítani a rendszerindítást,megéri,mert amit kiirtatok így vele abból tuti nem marad semmi a gépen.

    Lehetsz te sikeres-okos-gazdag és szép,de soha nem érhetsz fel hozzám,mert nem lehetsz ÉN!

Új hozzászólás Aktív témák