Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imi1981

    veterán

    válasz riki #74125 üzenetére

    Én még uninstallálni se tudtam (másodjára mert elsőre tudtam csak akartam fiókot csinálni ) mert úgy jött be az eltávolító ablaka hogy nem látszott az unistall gomb! Akár hányszor indítottam újra hibásan jelent meg az eltávolítás ablak ! Végül jó öreg macrium Reflect mentés-el állítottam vissza norton előtti állapotra. Szóval kicsit bugos szerintem. A legújabb verzió lehet jó csak nem tudjuk kipróbálni 😄.

    BigManus
    Nekem mikor pár hónapja az összes adatom letitkosították defender mellett és az még csak nem is jelzett azóta számomra felejtős. Ha jól emlékszem akkor ide is írtam az esetről. Android adb programot telepítettem amit rengetegen használtak már és elvileg a hivatalos oldalról de akkor kaptam be a vírust mert mást nem telepítettem. A lényeg hogy a defender kusba volt és úgy kilőtték hogy bekapcsolni se lehetett! Biztos vagyok benne kaspersky,eset,avast,f-secure stb figyelmeztetett volna ezek közül kasperskybe vagyok a legbiztosabb.

    Amúgy tény hogy átlagosan használat mellett bőven jó a defender is. Viszont jobban fogja a gépet mint jópár másik av.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák