Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz #73959936 #70222 üzenetére

    Megkavarna pár számlatámogatósdit a család részére...

    Annak eredetie:
    Helló, a nevem Dr. Abdul-Aziz Ahmadi. Amint a televízióban és más újságokban látható, a tálibok átvették az egész afganisztáni kormányzati struktúrát, ezért kénytelenek vagyunk sürgős eszközöket keresni, hogy elkerüljük az afganisztáni halálos fenyegetést. Ahogy most írok Önnek, az életem és a családom komoly veszélyben van, mert az amerikaiaknak dolgoztunk az afganisztáni tartózkodásuk alatt, az életem és a családom pedig komoly veszélyben van. A tálibok megölnek minket, ha késleltetjük az Afganisztánból való távozást. kétségbeesett szükségünk van arra, hogy elmeneküljünk Afganisztánból.

    Ezért kérem az Ön segítségét és partnerségét, hogy 25,5 000 000,00 USD összeget (csak huszonötmillióötszázezer amerikai dollár) kaphassak meg személyes vagy vállalati bankszámlájára, és ezt követően fektessenek be jövedelmező vállalkozásokba az Ön országában . Ez az alap a túlszámlázott szerződésszámlák maradványa, amelyet szándékosan ítéltem oda a Covid-19 anyagok, kemény/puha termékek, gyógyszerek/gyógyászati cikkek és egyéb adminisztratív/logisztikai szállításért az afganisztáni Covid-19 felszámolási programnak.

    Kötelező lesz rá.
    1) Segítsen az említett összeg átutalásában az Ön országába
    2) Tanácsadás a befektetések bármely jövedelmező területén,
    3) Segítsen ugyanazon befektetések kezelésében.
    4) Segíts a családomnak, hogy áttelepüljenek az országodba

    Ha szíves lenne ebben a tekintetben szolgáltatásait nyújtani nekem, akkor a fent megadott teljes összeg 30% -át kapja meg. Kérjük, jelezze érdeklődését e -mailben, hogy további részleteket tudjunk adni:

    Üdvözlettel,
    Dr. Abdul-Aziz Ahmadi

    Másnapra rá:

    --
    Fontos.

    A nevem Pedro Busquets, van egy projektem, amely mindkettőnk hasznára
    válik, ezért keresem a partnerségét. Kérjük, további részletekért lépjen
    kapcsolatba velem közvetlenül és bizalmasan. Felhívjuk figyelmét, hogy
    ezt a levelet lefordítottam, hogy megértse, és írhat nekem vissza
    angolul

    Kösz

    Pedro Busquets

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák