Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szellem.

    Topikgazda

    válasz ƵøŁĭ #70211 üzenetére

    Jól telepakolták minden szarral. :W
    Ez kell a népnek, a pompa, meg a parasztvakítás.

  • Cs1csó

    félisten

    válasz ƵøŁĭ #70211 üzenetére

    Nálam frissült erre a furcsa "A" betűs tálcaikonra, kár persze megszokom, nekem a "lélegző" amőba tálcaikon jobban tetszett.
    Bár nekem anno a forgó A betűs gömb is tetszett.

    Amúgy jó cucc véd rendesen - ezt állítják a tesztek - és a rendszerterhelés sem problémás legalábbis számomra.
    Mivel én fölöslegesnek tartom direkt pénzzel tömni a biztonsági cégeket ezért számomra csak az "ingyenes" (tehát direkt nem kell érte fizetni max indirekt módon pl. adatokkal stb. bár minden cég ezt csinálja Facebook, Google, Windows, Apple, Instagram, Twitter, stb.)
    tehát igazán nem nagy hátrány.
    Na tehát ingyenes vonalon a Windows 10 beépített Defender-e mellett jelenleg csak két ingyenes alternatíva van amit én esetleg még ajánlani tudok:
    Kaspersky Free és az Avast Free

    Sajnos mást nem. A Kaspersky Free hátránya: kell egy email címes fiókos regisztrációt csinálni és a telepítésnél nem lehet ignorálni a fizetős VPN-jüket a KSC-t, utólag kell tiltani vagy eltávolítani ha valakit zavar.

    Az Avast Free hátránya, hogy hébe-hóba kb. hetente egyszer feldob valamit a jobb sarokba, hogy promotálja a fizetős terméket, de szelektálhatod a telepítés során a modulokat (legalábbis még a sima Free-nél ez az új "Avast ONE" nem tudom milyen lesz de lehet itt már nem lehet szelektálni majd hanem a pofánkba kapunk egy jó nagy bloatware csomagot)
    A másik, hogy gyors vizsgálat után "hibára" hívja fel a figyelmet ami megint a fizetős termék vásárlására "buzdít"

    Lassan oda lyukadunk ki, hogy bőven elég a kevésbé idegőrlő Defender mellé rendszeres offline és online adatmentés és esetleg kétfaktoros azonosítás kritikus belépési adatokhoz fontos oldalak esetén.

Új hozzászólás Aktív témák