Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jack Oneill

    veterán

    válasz ƵøŁĭ #59630 üzenetére

    Mar en is ott tartok, hogy ismerosoknek nem rakosgatok fel kulsos vedelmi programokat. Csak a baj volt veluk. No nem a vedelemmel, felreertes ne essek. Csak nyug volt. Foleg idosebb emberek, akik vettek egy lap topot, win 10 rajta. Elso korben Avast vagy Kaspersky free ment fel. Avast leirta magat nalam egyelore. Csak a baj van vele. Kivetel nelkul mindenkinel ugyanaz a bug, a kezelofelulet UI nem toltodik be, hibat ir. Ujratelepites allandoan (aldom a Team Viewer progit), ami par napig oke, aztan megint UI bug. Allando ijesztegetes, hogy veszelyben vagy, mert nem a full verzio van fent, vagy eppen n3m futtatsz takarito progit. Szornyu. Elegem lett ebbol es tenyleg azon filozom, hogy hogy leszedem mindenkinel a francba ezeket es marad a defender. Nekem otthon ESET van, de azzal baromira meg vagyok elégedve. Avast vedelem tekintetében ESET mellett szinten leirta magat. Egyedul Apukamat nem tudom ravenni a valtasra, annak is orultem, hogy Avg-rol sikerult Avastra teritenem anno. De mondom, lassan en is azt mondom, win 10en eleg a defender egy ublock originnel. De ne temessuk a tobbi gyartot szerintem, fognak ok meg elorukkolni valamivel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák