Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daimonion

    senior tag

    válasz savior #36573 üzenetére

    Én a free változatot telepítettem és a művelet központban meg sem jelent a glasswire.. Én nem kapcsolnám ki a win tüzfalat mert a free tényleg nem nagyon csinál semmit azon kívül, hogy igen látványosan jelzi azt hogy épp mi ment ki a netre :)

  • dqdb

    nagyúr

    válasz savior #36573 üzenetére

    Nehogy, mert a GlassWire is a Windows tűzfalára építkezik, azt okosítja fel kissé, ahogyan sok cég IS terméke is teszi:

    "There are lots of different firewall applications that are available but most of them use their own driver system and this can cause your computer to be unstable. GlassWire manages the built in Windows firewall to block or unblock applications so your operating system stays stable, secure, and reliable."

    És ha kikapcsolnád mégis, akkor kapcsolhatod vissza, különben a GlassWire tűzfalas funkciói is megállnak:

    "If you cannot use the Firewall tab at all then you may see an error message that lets you know your Windows Firewall is disabled at the operating system level. This is something that happened with your operating system and has nothing to do with GlassWire. GlassWire cannot disable your Windows firewall or re-enable it. That's something you have to do yourself. "

    Ha ki kellene kapcsolni, arról vagy szólna az adott alkalmazás telepítés közben, vagy egyszerűen kikapcsolná magától. Például az önmagában is teljes értékű tűzfalat tartalmazó EIS így tesz: telepítéskor kikapcsolja a Windows tűzfalát, eltávolításkor pedig visszakapcsolja.

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák