Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szellem.

    Topikgazda

    válasz Mikulásbá #36281 üzenetére

    Hát, elég durva amiket tapasztalok. Sajnos. Látod, mindig megpróbálkozom vele, de csak szívok.
    Konkrétan összefoglalva:
    Nem működik az Outlook 2013-ban az Antispam beépülő modulja
    Nem frissít. Tegnap amikor felraktam 3-szor frissített, ma reggel amikor bekapcsoltam a gépem, délután 3-ig semmit sem frissített magától!
    Nem működött az érintőpanel. Nem tudtam a Chromeban de majdnem sehol működtetni az érintést.
    A Rendszer menüben kiírta a Windows, hogy ez a képernyő nem rendelkezik az érintés lehetőségével, stb.

    Amikor délután 3-kor leszedtem a programot, csodálatosan működött minden és a Rendszer kiírta, hogy ez a képernyő lehetővé teszi az érintést, stb.

    Akármit néztem a KIS-ben, sajnos nem bírtam megszabadulni a fenti problémáktól. Nálam, sajnos nem vált be.
    Egyébként szokásos módon bugzik a termék. Most sem sikerült egy normálisan működő terméket kiadniuk.

    Jelenleg az F-Secure IS 2015 teljesít szolgálatot a gépeimen, 1-en pedig az Eset Nod32 8-as verzója. Ezzel a két termékkel még semmi gondom nem akadt és észre sem lehet venni őket a gépeimen!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák