Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stephan89

    aktív tag

    válasz blattida #14986 üzenetére

    Köszönöm! Akkor mégsem fertőződött meg a rendszer. :) Azért érdekelt, mert jó ideje CIS-t használok a gépemen és az otthoni laptopunkat, amit a szüleim használnak, CFW és Norton AV védi. Az én gépemen akadtak gondok eleinte, fogalmam sincs miért, de programok indításakor, telepítésekor az adott futtatott fájl "beragadt" pörgette a procit 25% körül és nem akart leállni, a telepítés pedig megállt, illetve nem indult el az adott program. Tiszta rendszer, 64 bites Win7, Sony VAIO VPCEB1E1E notebook. A Windows nem gyári rajta, hanem "szűz". A probléma a CIS, vagy legalább a D+ kikapcsolásával szűnt meg. Pár hónapja azonban nincs ilyen gond, nem értem, miért..

    Egyébként a gépem anno ugyanezt csinálta Pandával is, bár akkor még a gyári Winnel próbálkoztam. Szerintem valami VAIO-s programmal lehet gond, amik viszont kellenek, így a legszükségesebbeket szűz rendszerre is fel kell tennem. Egyedül a Norton az, amit jó védelemnek tartok és nem csinálta ezt. Meg mostmár a CIS, de fogalmam sincs miért javult meg annak ellenére, hogy a Windowsom már haldoklik, nagyon ráfér egy újratelepítés.

Új hozzászólás Aktív témák