Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz Vesa #73166 üzenetére

    Nem írtam azóta, és elkiabálni sem akarom, de mintha az utóbbi időben már nem dobálná fel azt a reklám ablakot.

    Ahogyan SteveS fórumtárssal beszélgettünk kicsit fentebb, én egyelőre elégedett vagyok a programmal. Nagyon szépen megfogta eddig a veszélyes honlapokat.

    Megdöbbentő, de bizonyos webáruházak (pl. USB lámpákat kerestem, illatszereket) esetében is volt veszélyes link, vagy malware, szóval jól tud jönni egy ilyen szoftver.

    Igaz, az AVAST kapcsán sem ez volt a panaszom. Viszont az gyakran vakriasztást adott, és előszeretettel törölgette a gépemről egy-egy programnak (akár a saját telepítőjének is!!!) a fájljait.

    Az én egyetlen problémám az, hogy a hűségemért kaptam a BitDefender-től egy személyre szóló, kedvezményes ajánlatot az újabb 1 éves előfizetésre vonatkozóan, csakhogy a Black Friday miatt most mások számára is ugyanennyiért érhető el a program...

    Lehet, hogy írok az ügyfélszolgálatuknak, hogy ennek tükrében, legyenek kedvesek még némi kedvezményt adni. :)

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák