Új hozzászólás Aktív témák

  • MutantZombie

    tag

    Hellósztok!

    Alapvetően elégedett vagyok a Kaspersky-vel, de a újabban letilt weboldalakat (mindegy milyen böngészőt használok) PC-n (win10).

    Zavaró, hogy olyan oldalon teszi ezt, amit (a K. aktív jelenléte mellett) ~40x látogattam már meg a K. telepítése óta, kb. heti 1-2x (a "spileraaa" által is említett https://online-filmek.me/).
    A K. hirtelen gondolt egyet, és néhány napja nem tudom elérni, mert veszélyesnek ítélte.

    Ha a Google keresőben rákeresek az oldalra, akkor a Kaspersky szerint: Biztonságos webhely (egy kis zöld ikonban pipa is van a link mellett), de hiába kattintok rá, a megnyitás után letilt és a böngészőben az oldalra látogatás után megjelenő feliratnál a kis felkiáltójelre kattintva, az fogad, hogy:
    Ellenőrizte: AO Kaspersky Lab

    Ha a Kaspersky-t kikapcsolom, azonnal minden problémásnak ítélt oldal betölt.

    Hogy lehet azt elérni, hogy ha problémás alkalmazást érzékel, akkor azt elhárítja - sajnos előfordul az ilyen oldalakon, és eddig ezt is tette -, de amúgy nem foglalkozik azzal, hogy milyen oldalt látogatok és nem magát az egész oldalt tiltja le?

    Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák