Új hozzászólás Aktív témák

  • VitaD5

    tag

    Helló midenki!

    Mivel a baráti körömben én vagyok az egyetlen "számítógépes zseni", így két személy is segítségemetkérte, de az adott területen nem sok gyakorlati tapasztalatom van. Mivel vírus is lehet, így gondoltam ide is kiteszem.
    1.) A Samsung Galaxy Ace (GT-S5830) telefonon használatan van egy 8 GB-os MicroSD kártya. Amikor adatod szeretne törölni a illető, akkor a telefon törli, de mégsem. Lejátsza a törlést, de nem csinál semmit, az adat ott marad. A formázás se járt sikerrel, se gépen, se telefonon. A kártya elméletileg nem írásvédett.

    2.) Egy másik úgyszint Ace típusú telefonnal a következő történt: A tulaj egy receptet szeretett volna megnézni, ám akkor a böngésző az "Alkalmazás leált." üzenettel. Ez után eljátszotta ezt az launcher-el i, folyamatosan. Mivel a telefont nem tudta használni, így akksi ki-be újraindítást használta. Azóta folyamatosan csak bootol, és nem csinál semmit.

    Esetleg bárkinek bármi tippje? Esetleg lehetséges-e a vírus? Vagy szimplán szofveres/hardves hiba?

    Yar Har fiddle di dee

Új hozzászólás Aktív témák