Új hozzászólás Aktív témák

  • TFSi

    őstag

    válasz L7wy #21213 üzenetére

    Én személy szerint megértelek, de a felhasználók zöme technikai analfabétává válik akkor, ha a védelem kérdést tesz fel neki, pláne, ha az a HIPS, vagy a Sandbox. Ők azt szeretik, ha a gép csont nélkül írt, és azt, ami tényleg fertőzött. Kevés a fals, kevés a kérdés és kicsi a rendszerterhelés. Na már most erre egyelőre a cloud technológia a legjobb válasz, amely vonal sem tekinthető még szakállasnak.

    Osztom a véleményed, de az a nagy helyzet, hogy a legkomplexebb védelmek még mindig fizetősek (pl. CIS+TrustConnect), viszont az egyszeri userek számára jó az ingyenes is, mivel egyelőre képtelenség megakadályozni a user errot-t. Vagyis lehetne, überbrutál clouddal, amelyre az előbb említett két cég, megfelelő infrastrukturális háttérrel verhetetlen lehetne... Ebben még a Kasperksy sem császár, mivel vannak jó egy éves fájlok, melyek beazonosítása sem történt meg még a KSN-en... :(((

    Egyébként jó múltkorában direkt szórakoztam ezzel, beküldtem a több hónapja azonosítatlan fájlt elemzésre, visszajött, hogy OK, de a KSN még mindig szürke, hónapokkal utána is... :(

    [ Szerkesztve ]

    Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

Új hozzászólás Aktív témák