Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    Na úgy sem jártam még mint mi ...

    A pech széria tegnap a soluto-val kezdődött azt nem kellett volna felpakolnom... Éjjelig próbáltam a rendszervisszaállítást, ami mindig sikerült ,csak éppen nem úgy mint kellett volna :D

    Szóval aludtam vagy egy órát és Windows 7 reinstall... Ez amúgy is ment eddig becsukott szemmel is bár már hónapok óta nem volt rá szükség...

    Rá is faragtam a figyelmetlenségre, már az utolsó update fázisban voltam, a Live Essentials csomagnál tartottam, mert mindig az Update-ről szedtem le ...

    Kissé álmos voltam, így csak az Essentials-t láttam a névből, hát természetesen a Microsoft Security Essentials volt az , akkor tűnt fel, hogy valami nem klappol amikor nem jelent meg a Live Essentials keretablaka ...

    Ht mit ne mondjak, örültem, volna ha nem kerül fel WU-ra ... a másik meg nem kerül le WU-ról ...

    Három dolog közül választhattam :

    Vagy marad a nagyobbik gépen is az MSSE, vagy eltávolítom, és felpakolom a Norton-t vagy újrahúzom az egész rendszert ...

    Nem is idegesített volna ennyire ha nem lett volna már beaktiválva a dobozos Windows...

    Mivel alapvető dolog, hogy egy Windows install = egy AV installal ,így a második lehetőség kiesett.

    Az első meg azért esett ki, mert nem azért fizetek a Norton-ért, hogy ne használjam .

    Szóval Windows 7 Install kétszer :)

Új hozzászólás Aktív témák