Új hozzászólás Aktív témák

  • Black Plague

    tag

    válasz TFSi #17490 üzenetére

    Én csak azt nem értem, hogy az AV gyártók nagy része miért is nem foglalkozik jobban azzal az iránnyal, hogy épít egy Parental Controlt az AV be mint Pl a Dr.WEB v. a Forticlient ??? Ha van egy jól müködö P. Control akkor eleve kisebb eséllyel talál rá az user egy egy hamisított vagy káros oldalra.. Ugyanúgy be lehetne építeni valami PC hez hasonlót is a FB figyelésére pl a Bitdefender FB közösségi modulja akár jó irány is lehetne vagy egy jó kiindulási pont....
    A legtöbb "nagy " vírgagyártó termékei tele vannak pakolva sok sok hasznosnak mondott cuccal amik nem sokat érnek ahelyett hogy az egyszerúség felé mennének és jobban gyurnának mondjuk a weblapblokkolásra hogy az user eleve meg se tudja nyitni a káros oldalakat...
    Esetleg elmehetnének mondjuk az irányba is mint pl a böngészök egyike másika hogy figyelnék a a weblapok tanusítványait vagy a protokollokat vagy mit tudom ÉN..Azt nem születnének olyan monstrum behemot progik mint ahogy meghizott pl a Kaspersky.../ Ezzel nem azt mondom hogy rossz lenne a Kaspersky progija mielőtt vitázna valaki.. /

Új hozzászólás Aktív témák