Új hozzászólás Aktív témák

  • bpmcwap

    senior tag

    Sziasztok
    lenne egy kis gondom. A gépemen AVG volt fent alapból. Pár napja észrevettem hogy piszok módon belassult a gépem(ami egyébként viszonylag új, idén januári h61m-u3s3 + i5 + 2x 4gb kingmax). Minap kiszúrtam mikor ránéztem a feladatkezelőre hogy összesen 2730Mb memóriát lát... vezérlőpult 8-at ír, de megmagyarázza a memória hiány a viselkedést, mert sokszor pl alig bírom bekapcsolni a gépet.... Lefuttattam spyware terminált, talált is pár firefox modult amit ki is töröltem, Malware nem talált semmit. AVG nem is látott semmit, avast semmi, ad-aware semmi, Természetesen mind teljes átvizsgálás, de semmit nem találtam a gépen!!!!
    Van valami ötletetek- vagy tényleg a memória lehet a hibás? de akkor mind a kettő??? egyik teljesen másik meg csak félig??? De akkor ha az egyik hibás akkor a windos nem is látná hogy 8gb van benne- legalábbis régen igy volt... mondjuk most w7-em van... Jogtiszta, minden jogtiszta, munkásgép...

    szerk: ja igen, a win erőforrás figyelő azt írja hogy 5462MB Hardverek számára fenntartva....
    Szóval elvileg nem a memoria a hibás hanem a win memoria kezelése.... szvsz

    [ Szerkesztve ]

    Túrista vagyok

Új hozzászólás Aktív témák