Új hozzászólás Aktív témák

  • zazenke

    őstag

    válasz TFSi #1262 üzenetére

    van ennek a "szánalmas nortonnak " egy roppant egyszerű ötlet alapján dolgozó védelmi vonala . ha nem ismeri fel a letöltött fájlt az online adatbázisa alapján akkor kétszer is figyelmeztet hogy ne indítsd el és ebben blokkol is egyszer ,mert veszélyes is lehet . Én gyakran telepítek új programokat és gyakorlatilag ez miatt használódik el a rendszerem is immár sokadjára ,de bízvást állíthatom hogy a norton ilyen irányú adatbázisa igen nagy és ritka hogy nem bír beazonosítani egy friss alkalmazást . Ez az egyszerű megoldás eddig mindig megvédett teszteléseim során is . Ellenben az éles teszteléseim során legutóbb pl a bitdefender mellett véreztem el mert az vagy vírust jelez vagy engedi hogy az idegen alkalmazással lefertőződj és sokan mások is .Nyilván a sandbox ennél egy fokkal fejeltebb de még mindig azt mondom hogy a norton az eddigi legfelhasználóbarátabban összerakott progi és látszik hogy van mögötte fejlesztés és beleölt pénz . És mindig tesztelek most is leszedtem a nortont és trustport van fent úgyhogy nem is tartom magam elvakult nortonistának és kíváncsi vagyok az újdonságokra . Tény hogy eddig mindig visszatettem a nortont .

Új hozzászólás Aktív témák