Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz arn #136 üzenetére

    az oké, hogy az a natív jobb, csak nekem úgy tűnt, te a displaylinkes szálra írtad #122-ben, hogy 4k 60Hz -es donglet találtál :) Aztán látom persze későbbi kommentben írtad, hogy nem arra :)

    Egyébként, ahogy előtte írtam, ha az apple video driverbe betennék az MST támogatást, ami eléggé szoftveres limitnek hangzik, akkor tudna több monitort egy type-c kimenetről is hajtani.

    Anno pécé notihoz én is keresgéltem dokkolókat, én 2x 4k 60Hz-et egy tb4 portról kiadni tudóra vadásztam [link] van egy pár gyengébb képességű dokkolóm is. És közben néztem, hogy az apple gépeknél még külön érdekes viselkedésük lehet. Macbookra kötött dokkoló teszteket és elemzéseket olvasva derült ki, hogy az MST donglek apple géppel kétszer adják ki ugyanazt a képet, míg windows alatt 2 külön képet tudnak kiadni. [link]. Amit linkeltem ott is in iPadOS and (1) in macOS (or dual mirror).

    Azt hiszem inteles gépeknél is volt ilyen szoftveres limit, csak arra még lehetett win-t tenni, és win alatt működött több monitor. Így direktben össze lehetett hasonlítani.

    Egyébként még a matroxnak van olyan trükkös eszköze, ami egy dupla széles monitorként mutatja magát és ő vágja szét a képet két külön monitorra, de ezek is elég drágák. Plusz nem is nagyon keresik már, mert pécén ilyen gond nem szokott lenni. Lehet armos macre nincs hozzá segédprogram (Mac os 10.11.6 -ig van a weblapon).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák