Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Spy89

    aktív tag

    Sziasztok!
    A MED600X3D lejátszóval kapcsolatban érdeklődnék.
    Jelenleg van egy Syno NAS és egy Sony 42W650a TV. A TV a NASról csak korlátozottan tud lejátszani, LAN-on keresztül az Avi-val semmi gondja de az MKV-kat már nem hajlandó lejátszani, csak avi-ra történő átnevezés után :((( , a feliratkezelés/szinkronváltás pedig csak csatolt USB-s meghajtón lehetséges. A hangoknál a D Digital-t viszi viszont a DTS Digital hangokat már nem tudja kiadni. A tv-re otikai kábellel van kötve egy Logitech Z5500-as hangrendszer és a DTS Digital hangoknál csak a pro logic része megy, a DTS-t elvileg a TV nem tudja :(( .
    - A fentebb említett lejátszóról olvastam, hogy képes a BD ISO-k lejátszására, ezzel kapcsolatban mi a tapasztalat?
    - Képes a hangot optikain, a képet pedig a HDMI-n kiküldeni?
    - Képes-e normálisan kezelni LAN-on keresztül a NAS-on található videókat a hozzátartozó feliratokat/hangokat(általában MKV), BD ISO-kat? (Linksys E3000 gigás ethernet lábakkal, CAT5e kábel)
    - Milyen a firmware ellátottság? Milyen sűrűn van frissítés, ill. van-e még?
    - A FW frissítésekkel képes-e napjainkban is döccenés nélkül megállni a helyét?

    [ Szerkesztve ]

    Jön még boardosra lavina! :D

  • Spy89

    aktív tag

    spider80
    Möhe

    Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek. :R
    Már csak az az egy maradt megválaszolatlan, hogy képes-e egyszerre a képet a HDMI-n a hangot pedig az optikai kimenetén leadni?

    [ Szerkesztve ]

    Jön még boardosra lavina! :D

  • Spy89

    aktív tag

    válasz tl-x #2291 üzenetére

    Ahogy elnéztem az IStore-t, megvannak ott is azok az app-ok, amiket én az androidos telefonomon használok.
    A DS downloader és a DS file. A downloaderrel teljesen pc nélkül tudom kezelni a torrentezés minden lépését.
    A Syno felületének kezeléséhez pedig regisztrálnod kell a telepítéskor egy fiókot és kapni fogsz egy DDNS szolgáltatást amivel bárhonnan a neten keresztül eléred a NAS kezelőfelületét. A cím kb. így néz ki: xxxxxx.synology.me, - itt az xxxx a saját azonosítód -, ezt követően pedig a fiók neveddel és jelszavaddal már be is léptél.
    A kicsomagolással nincsenek tapasztalataim.

    [ Szerkesztve ]

    Jön még boardosra lavina! :D

Új hozzászólás Aktív témák