Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kabar

    senior tag

    válasz Joshi #6528 üzenetére

    Azt hiszem többen a fórumon tudjuk, hogy nem vagy megelégedve a a Mede8er képével. Ha átmennénk a HM fórumba, már rengetegen ugorhattak volna arra, hogy mennyire van köze a lejátszónak a hangminőséghez, különösen egy olyan fórumon, ahol a hangminőségben HDMI kábel, a kismegszakító, meg a hálózati kábel is meghallható, még akkor is a passthrough-n hallgatod. Bár a többcsatornás zene már lehet akár a mede8er-en is "előállítva" és akkor már nem csak egy átmenő jelről van szó. Nálam volt már például Dune Prime és Popcorn C300, 410 lejátszó is, és képben sem a projektoron sem a TV-n nem okozott állelhagyást. Ami furcsa volt, az az, hogy a Dune mintha szebben szólt volna, jobban elkülönültek volna a hangok. De én sem tudtam rá értelmes magyarázatot. Ugyanaz a film, ugyanaz az erősítő, ugyanazok a beállítások. És persze HDMI-n és továbbküld módban. Ettől függetlenül szerintem hagyjuk meg az örömét a fórumtársnak egy mede8er-es fórumban a topic nevét viselő termékében.

    "Der erste Trunk aus dem Becher der Naturwissenschaft macht atheistisch; aber auf dem Grund des Bechers wartet Gott.“

Új hozzászólás Aktív témák